Продукція > JB CAPACITORS > JYC3D560KBS065000B
JYC3D560KBS065000B
JYC3D560KBS065000B Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 56pF; 2kVDC; SL; ±10%; 5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 56pF
Operating voltage: 2kV DC
Dielectric: SL
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 4154 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 56pF; 2kVDC; SL; ±10%; 5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 56pF, Operating voltage: 2kV DC, Dielectric: SL, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 5mm.