Продукція > JB CAPACITORS > JYC3F471KCB065000B
JYC3F471KCB065000B
JYC3F471KCB065000B Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 470pF; 3kVDC; Y5P; ±10%; 7.5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.47nF
Operating voltage: 3kV DC
Dielectric: Y5P
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 7.5mm
на замовлення 5700 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 470pF; 3kVDC; Y5P; ±10%; 7.5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.47nF, Operating voltage: 3kV DC, Dielectric: Y5P, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 7.5mm.