Продукція > JB CAPACITORS > JYC3F472MCF095000B
JYC3F472MCF095000B
JYC3F472MCF095000B Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 4.7nF; 3kVDC; Y5V; -20÷80%; 7.5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 4.7nF
Operating voltage: 3kV DC
Tolerance: -20...80%
Terminal pitch: 7.5mm
Dielectric: Y5V
на замовлення 630 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 4.7nF; 3kVDC; Y5V; -20÷80%; 7.5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 4.7nF, Operating voltage: 3kV DC, Tolerance: -20...80%, Terminal pitch: 7.5mm, Dielectric: Y5V.