JYCL0610R2540
JYCL0610R2540 JIE YI ELECTRONICS LIMITED
JYCL0610R2540.pdf
Виробник: JIE YI ELECTRONICS LIMITED
Description: VIBRATION ERM DC MOTOR 11K RPM
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3.7VDC
Size / Dimension: Round - 0.236" Dia (6.00mm)
Function: Vibration, ERM (Haptic)
RPM: 11000 RPM
Type: DC Motor
Termination Style: Wire Leads
Length - Shaft and Bearing: 0.213" (5.40mm)
на замовлення 227 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VIBRATION ERM DC MOTOR 11K RPM, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3.7VDC, Size / Dimension: Round - 0.236" Dia (6.00mm), Function: Vibration, ERM (Haptic), RPM: 11000 RPM, Type: DC Motor, Termination Style: Wire Leads, Length - Shaft and Bearing: 0.213" (5.40mm).