JZ104SOMN17
JZ104SOMN17 Nanjing Juzhen International Trading Co.,Ltd
JZ104SOMN17.pdf
Виробник: Nanjing Juzhen International Trading Co.,Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.4"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color, TN - Twisted Nematic
Viewing Area: 214.30mm W x 162.60mm H
Dot Pixels: 800 x 600 (SVGA)
Diagonal Screen Size: 10.4" (264.16mm)
Background Color: White
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.4", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, TN - Twisted Nematic, Viewing Area: 214.30mm W x 162.60mm H, Dot Pixels: 800 x 600 (SVGA), Diagonal Screen Size: 10.4" (264.16mm), Background Color: White, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).