K-229064-10-1A TE Connectivity Raychem Cable Protection
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 10000 per Roll
For Use With/Related Products: Dot-Matrix Printer
Material: Polyimide
Label Type: Die Cut
Label Size: 0.90" x 0.25" (22.9mm x 6.4mm)
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 10000 per Roll, For Use With/Related Products: Dot-Matrix Printer, Material: Polyimide, Label Type: Die Cut, Label Size: 0.90" x 0.25" (22.9mm x 6.4mm).