Продукція > KLUŚ > K-BTRGB40-1510-24
K-BTRGB40-1510-24
K-BTRGB40-1510-24 KLUŚ
Виробник: KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; RGBW; LED/m: 48; 12mm; IP20; 15.1W/m; CRImin: 90; 24VDC
IP rating: IP20
LEDs' features: without cover
LED colour: RGBW
Mounting: SMD
Width: 12mm
Cutting length: 125mm
Operating voltage: 24V DC
Maximum power per meter: 15.1W/m
Light source efficiency: 23lm/W
LED per meter amount: 48
Producer guarantee (months): 60
Luminosity: 350lm/m
Min. colour rendering index: 90
Colour temperature: 4000K
Conform to the norm: UL
Type of optoelectronic module: LED tape
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; RGBW; LED/m: 48; 12mm; IP20; 15.1W/m; CRImin: 90; 24VDC, IP rating: IP20, LEDs' features: without cover, LED colour: RGBW, Mounting: SMD, Width: 12mm, Cutting length: 125mm, Operating voltage: 24V DC, Maximum power per meter: 15.1W/m, Light source efficiency: 23lm/W, LED per meter amount: 48, Producer guarantee (months): 60, Luminosity: 350lm/m, Min. colour rendering index: 90, Colour temperature: 4000K, Conform to the norm: UL, Type of optoelectronic module: LED tape.