Продукція > DVTEST > K-LLPSAJ-40-K-60
K-LLPSAJ-40-K-60
K-LLPSAJ-40-K-60 DVTEST
DVTEST_Cable-40GHz_Datasheet_05202022_compressed.pdf
Виробник: DVTEST
Description: 2.92MM TO 2.92MM LOW LOSS PHASE
Color: Black, White
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: 2.92mm to 2.92mm
Operating Temperature: -45°C ~ 135°C
1st Connector: 2.92mm Plug
2nd Connector: 2.92mm Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 40 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Description: 2.92MM TO 2.92MM LOW LOSS PHASE, Features: Low Loss Shielded, Packaging: Bulk, Color: Black, White, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: 2.92mm to 2.92mm, Operating Temperature: -45°C ~ 135°C, 1st Connector: 2.92mm Plug, 2nd Connector: 2.92mm Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 40 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.