Продукція > BANSBACH EASYLIFT > K0N0BK2-100-280-445N
K0N0BK2-100-280-445N
K0N0BK2-100-280-445N Bansbach easylift
Gas%20Spring.pdf
Виробник: Bansbach easylift
Description: B-LOCKING GAS SPRING
Features: B-Locking, Spring Lock in Extension and Compression
Packaging: Bag
Type: Gas Spring
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Stroke Length: 3.937" (100.00mm)
Technology: Pneumatic
Part Status: Active
Length - Extended: 11.024" (280.00mm)
Actuation Force: 100.04lbf (445.0N)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: B-LOCKING GAS SPRING, Features: B-Locking, Spring Lock in Extension and Compression, Packaging: Bag, Type: Gas Spring, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Stroke Length: 3.937" (100.00mm), Technology: Pneumatic, Part Status: Active, Length - Extended: 11.024" (280.00mm), Actuation Force: 100.04lbf (445.0N).