Продукція > BANSBACH EASYLIFT > K0N0BK2-150-375-355N
K0N0BK2-150-375-355N
K0N0BK2-150-375-355N Bansbach easylift
Type: Gas Spring
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Stroke Length: 5.910" (150.11mm)
Technology: Pneumatic
Part Status: Active
Length - Extended: 14.764" (375.00mm)
Actuation Force: 79.81lbf (355.0N)
Написати відгук
Description: B-LOCKING GAS SPRING, Features: B-Locking, Spring Lock in Extension and Compression, Packaging: Bag, Type: Gas Spring, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Stroke Length: 5.910" (150.11mm), Technology: Pneumatic, Part Status: Active, Length - Extended: 14.764" (375.00mm), Actuation Force: 79.81lbf (355.0N).