Продукція > BANSBACH EASYLIFT > K0N0KK2-100-331-355N
K0N0KK2-100-331-355N
K0N0KK2-100-331-355N Bansbach easylift
Gas%20Spring.pdf
Виробник: Bansbach easylift
Description: K-LOCKING GAS SPRING
Features: K-Locking, Rigid Lock in Extension, Semi Rigid Lock in Compression
Packaging: Bag
Type: Gas Spring
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Stroke Length: 3.937" (100.00mm)
Technology: Pneumatic
Part Status: Active
Length - Extended: 13.032" (331.00mm)
Actuation Force: 79.81lbf (355.0N)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: K-LOCKING GAS SPRING, Features: K-Locking, Rigid Lock in Extension, Semi Rigid Lock in Compression, Packaging: Bag, Type: Gas Spring, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Stroke Length: 3.937" (100.00mm), Technology: Pneumatic, Part Status: Active, Length - Extended: 13.032" (331.00mm), Actuation Force: 79.81lbf (355.0N).