Продукція > ODU > K11F1C-P05LJG0-5000
K11F1C-P05LJG0-5000
K11F1C-P05LJG0-5000 ODU
MINI_SNAP_F_SERIES_K11F1C_P05LJG0_5000-1589093.pdf
Виробник: ODU
Circular Push Pull Connectors
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 5, Orientation: 1, Shell Size - Insert: 1, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome over Nickel, Primary Material: Metal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Features: Backshell
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Silver
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 5
Orientation: 1
Shell Size - Insert: 1
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm)