Продукція > ODU > K11K0C-P07LFG0-5000
K11K0C-P07LFG0-5000
K11K0C-P07LFG0-5000 ODU
K11K0C-P07LFG0-5000.pdf?X-LOCALE=en_US&cableLength=0
Виробник: ODU
Description: CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
Features: Backshell
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Silver
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 7
Shell Size - Insert: 1
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Cable Opening: 0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Brass
Shell Finish: Chrome over Nickel
Primary Material: Metal
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP, Features: Backshell, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 7, Shell Size - Insert: 1, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Cable Opening: 0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome over Nickel, Primary Material: Metal.