Продукція > ODU > K11K0C-P14LCC0-5500
K11K0C-P14LCC0-5500
K11K0C-P14LCC0-5500 ODU
MINI-SNAP_K_SERIES_K11K0C-P14LCC0-5500.pdf
Виробник: ODU
Description: CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
Color: Silver
Current Rating (Amps): 4A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 14
Shell Size - Insert: 1
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Cable Opening: 0.197" ~ 0.217" (5.00mm ~ 5.50mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Primary Material: Metal
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP, Features: Backshell, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Current Rating (Amps): 4A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 14, Shell Size - Insert: 1, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Cable Opening: 0.197" ~ 0.217" (5.00mm ~ 5.50mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome over Nickel, Primary Material: Metal.