Продукція > ODU > K11K0C-P16LCC0-6000
K11K0C-P16LCC0-6000
K11K0C-P16LCC0-6000 ODU
K11K0C-P16LCC0-6000.pdf?X-LOCALE=en_US&cableLength=0
Виробник: ODU
Description: CONN RCPT FMALE 16P SOLDER CUP
Color: Silver
Current Rating (Amps): 4A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 16
Shell Size - Insert: 1
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Cable Opening: 0.217" ~ 0.236" (5.50mm ~ 6.00mm)
Primary Material: Metal
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Description: CONN RCPT FMALE 16P SOLDER CUP, Features: Backshell, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Current Rating (Amps): 4A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 16, Shell Size - Insert: 1, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Cable Opening: 0.217" ~ 0.236" (5.50mm ~ 6.00mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome over Nickel, Primary Material: Metal.