Продукція > KASP > K12030L70BD
K12030L70BD
K12030L70BD KASP
K12030L70BD.pdf 33.pdf K12040D2.pdf
Виробник: KASP
Category: Padlocks
Description: Padlock; shackle; brass; Protection: low (level 3); A: 30mm; B: 70mm
Manufacturer series: 120
Application: bags; cabinets; cases; tool chests
Shackle/bolt material: hardened; steel
Kind of padlock: shackle
Protection: low (level 3)
Type of mounting element: padlock
C dimension: 5mm
B dimension: 70mm
A dimension: 30mm
Mechanical elements features: double bolted
Standard equipment: key x2
Body material: brass
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Padlocks, Description: Padlock; shackle; brass; Protection: low (level 3); A: 30mm; B: 70mm, Manufacturer series: 120, Application: bags; cabinets; cases; tool chests, Shackle/bolt material: hardened; steel, Kind of padlock: shackle, Protection: low (level 3), Type of mounting element: padlock, C dimension: 5mm, B dimension: 70mm, A dimension: 30mm, Mechanical elements features: double bolted, Standard equipment: key x2, Body material: brass.