K121M10X7RF5UL2
K121M10X7RF5UL2 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
kseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 120PF 50V X7R RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Capacitance: 120 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 120PF 50V X7R RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Capacitance: 120 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K121M10X7RF5UL2 K121M10X7RF5UL2 Виробник : Vishay / BC Components kseries.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 50V 120PF 20% X7R AMMO E3