Продукція > KASP > K12530L70BD
K12530L70BD
K12530L70BD KASP
KA-K12530L70BD.pdf
Виробник: KASP
Category: Padlocks
Description: Padlock; shackle; brass; Protection: low (level 3); A: 30mm; B: 70mm
Manufacturer series: 125
Application: bags; cabinets; cases; tool chests
Shackle/bolt material: hardened; steel
Kind of padlock: shackle
Protection: low (level 3)
Type of mounting element: padlock
C dimension: 4.8mm
B dimension: 70mm
A dimension: 30mm
Mechanical elements features: double bolted
Standard equipment: key x2
Body material: brass
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Padlocks, Description: Padlock; shackle; brass; Protection: low (level 3); A: 30mm; B: 70mm, Manufacturer series: 125, Application: bags; cabinets; cases; tool chests, Shackle/bolt material: hardened; steel, Kind of padlock: shackle, Protection: low (level 3), Type of mounting element: padlock, C dimension: 4.8mm, B dimension: 70mm, A dimension: 30mm, Mechanical elements features: double bolted, Standard equipment: key x2, Body material: brass.