Продукція > KASP > K12550L80A1
K12550L80A1
K12550L80A1 KASP
KA-K12550L80A1.pdf
Виробник: KASP
Category: Padlocks
Description: Padlock; shackle; brass; Protection: medium (level 7); A: 50mm
Body material: brass
Mechanical elements features: double bolted
Application: garages; gates; sheds; shutters outside
Shackle/bolt material: hardened; steel
Standard equipment: key x2
Type of mounting element: padlock
Kind of padlock: shackle
C dimension: 8mm
B dimension: 80mm
A dimension: 50mm
Manufacturer series: 125
Protection: medium (level 7)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Padlocks, Description: Padlock; shackle; brass; Protection: medium (level 7); A: 50mm, Body material: brass, Mechanical elements features: double bolted, Application: garages; gates; sheds; shutters outside, Shackle/bolt material: hardened; steel, Standard equipment: key x2, Type of mounting element: padlock, Kind of padlock: shackle, C dimension: 8mm, B dimension: 80mm, A dimension: 50mm, Manufacturer series: 125, Protection: medium (level 7).