K12H-100TC
K12H-100TC CELESTION
Виробник: CELESTION
Description: CELESTION - K12H-100TC - Lautsprechertreiber, 12", Breitbandlautsprecher, 100W RMS
tariffCode: 85182900
Resonanzfrequenz: -
rohsCompliant: YES
Schallpegel (SPL): 0
Nominelle Nennleistung: 0
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Treibertyp: 0
Frequenzgang, min.: 0
Maximale Nennleistung: -
usEccn: EAR99
Lautsprecherform: Rund
Außentiefe - metrisch: 130mm
Außentiefe - imperial: 5.118"
euEccn: NLR
Außenbreite - metrisch: 0
Frequenzgang, max.: 0
Impedanz: 0
Produktpalette: 0
productTraceability: No
Außendurchmesser - metrisch: 0
Außendurchmesser - imperial: 12.008"
Außenbreite - Zoll: -
Außenlänge - metrisch: -
Lautsprechermontage: Panelmontage
Außenlänge - imperial: -
SVHC: No SVHC (16-Jan-2020)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CELESTION - K12H-100TC - Lautsprechertreiber, 12", Breitbandlautsprecher, 100W RMS, tariffCode: 85182900, Resonanzfrequenz: -, rohsCompliant: YES, Schallpegel (SPL): 0, Nominelle Nennleistung: 0, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Treibertyp: 0, Frequenzgang, min.: 0, Maximale Nennleistung: -, usEccn: EAR99, Lautsprecherform: Rund, Außentiefe - metrisch: 130mm, Außentiefe - imperial: 5.118", euEccn: NLR, Außenbreite - metrisch: 0, Frequenzgang, max.: 0, Impedanz: 0, Produktpalette: 0, productTraceability: No, Außendurchmesser - metrisch: 0, Außendurchmesser - imperial: 12.008", Außenbreite - Zoll: -, Außenlänge - metrisch: -, Lautsprechermontage: Panelmontage, Außenlänge - imperial: -, SVHC: No SVHC (16-Jan-2020).