K154K20X7RF5RH5
K154K20X7RF5RH5 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
kseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 0.15UF 50V X7R RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 50V 150NF 10% X7R REEL E3.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K154K20X7RF5RH5 K154K20X7RF5RH5 Виробник : Vishay / BC Components kseries.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 50V 150NF 10% X7R REEL E3