K15A-0101
K15A-0101 TPK America LLC
d1477d_9cc51bed7c3a4bb690861095ffb4a2ed.pdf
Виробник: TPK America LLC
Description: MONITOR TRU 15" TOUCH OPEN FRAME
Packaging: Box
Interface: VGA
Dot Pixels: 1024 x 768
Diagonal Screen Size: 15.00" (381.00mm)
Touchscreen: 2 Point Multi-Touch
Написати відгук
Description: MONITOR TRU 15" TOUCH OPEN FRAME, Packaging: Box, Interface: VGA, Dot Pixels: 1024 x 768, Diagonal Screen Size: 15.00" (381.00mm), Touchscreen: 2 Point Multi-Touch.