Продукція > KACON > K16-170-B-12V
K16-170-B-12V
K16-170-B-12V Kacon
K16.pdf
Виробник: Kacon
Description: LED 16MM ROUND BLUE 12VDC IP65
Packaging: Bulk
Current: 10mA
Voltage: 12V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect
Ingress Protection: IP65
Ratings: DC
Lamp Color: Blue
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED 16MM ROUND BLUE 12VDC IP65, Packaging: Bulk, Current: 10mA, Voltage: 12V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect, Ingress Protection: IP65, Ratings: DC, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active.