Продукція > KACON > K16-170-R-12V
K16-170-R-12V
K16-170-R-12V Kacon
K16.pdf
Виробник: Kacon
Description: LED 16MM ROUND RED 12VDC IP65
Packaging: Bulk
Current: 10mA
Voltage: 12V
Ratings: DC
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Description: LED 16MM ROUND RED 12VDC IP65, Packaging: Bulk, Current: 10mA, Voltage: 12V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect, Ingress Protection: IP65, Ratings: DC, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active.