Продукція > KACON > K16-180-Y-24V
K16-180-Y-24V
K16-180-Y-24V Kacon
K16.pdf
Виробник: Kacon
Description: LED 16MM SQUARE YLW 24VDC IP65
Packaging: Bulk
Current: 10mA
Voltage: 24V
Ratings: DC
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Square
Part Status: Active
на замовлення 29 шт:
Написати відгук
Description: LED 16MM SQUARE YLW 24VDC IP65, Packaging: Bulk, Current: 10mA, Voltage: 24V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect, Ingress Protection: IP65, Ratings: DC, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Square, Part Status: Active.