Продукція > KACON > K16-180-Y-6V
K16-180-Y-6V
K16-180-Y-6V Kacon
K16.pdf
Виробник: Kacon
Description: LED 16MM SQUARE YELLOW 6VDC IP65
Packaging: Bulk
Current: 10mA
Voltage: 6V
Ratings: DC
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Square
Part Status: Active
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Description: LED 16MM SQUARE YELLOW 6VDC IP65, Packaging: Bulk, Current: 10mA, Voltage: 6V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect, Ingress Protection: IP65, Ratings: DC, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Square, Part Status: Active.