K1725H12BALA2A-13
K1725H12BALA2A-13 Pelonis Technologies
1725-13.pdf
Виробник: Pelonis Technologies
Description: FAN AXIAL 172X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Protection, Polarity Protection, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Rectangular/Round - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3600 RPM
Air Flow: 244.9 CFM (6.93m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 60.1dB(A)
Static Pressure: 0.650 in H2O (161.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 27 W
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 172X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Protection, Polarity Protection, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Rectangular/Round - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3600 RPM, Air Flow: 244.9 CFM (6.93m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 60.1dB(A), Static Pressure: 0.650 in H2O (161.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 27 W.