K17A-0101
K17A-0101 TPK America LLC
d1477d_731dbdf6a23241888715a7f6bf3720d2.pdf
Виробник: TPK America LLC
Description: MONITOR TRU 17" TOUCH OPEN FRAME
Packaging: Box
Interface: VGA
Dot Pixels: 1280 x 1024
Diagonal Screen Size: 17.00" (431.80mm)
Touchscreen: 2 Point Multi-Touch
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MONITOR TRU 17" TOUCH OPEN FRAME, Packaging: Box, Interface: VGA, Dot Pixels: 1280 x 1024, Diagonal Screen Size: 17.00" (431.80mm), Touchscreen: 2 Point Multi-Touch.