Продукція > BENEDICT GMBH > K2-23A00-40 110
K2-23A00-40 110
K2-23A00-40 110 Benedict GmbH
Contactors-4-Pole-K3-10-to-K3-316-Datasheet.pdf
Виробник: Benedict GmbH
Description: CONTACTOR 23A 4P 4N/O 110AC COIL
Packaging: Box
Mounting Type: DIN Rail
Coil Voltage: 110VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Rating (Current): 23 A
Switching Voltage: 600V
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONTACTOR 23A 4P 4N/O 110AC COIL, Packaging: Box, Mounting Type: DIN Rail, Coil Voltage: 110VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Rating (Current): 23 A, Switching Voltage: 600V, Part Status: Active.