Продукція > BENEDICT GMBH > K2-23A00-40 230
K2-23A00-40 230
K2-23A00-40 230 Benedict GmbH
Contactors-4-Pole-K3-10-to-K3-316-Datasheet.pdf
Виробник: Benedict GmbH
Description: CONTACTOR 23A 4P 4N/O 230AC COIL
Packaging: Retail Package
Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail
Coil Voltage: 230VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current): 23 A
Switching Voltage: 600V, 690V
Part Status: Active
Написати відгук
Description: CONTACTOR 23A 4P 4N/O 230AC COIL, Packaging: Retail Package, Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail, Coil Voltage: 230VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 4PST-NO (4 Form A), Contact Rating (Current): 23 A, Switching Voltage: 600V, 690V, Part Status: Active.