Продукція > KLUŚ > K2-40-1440-24
K2-40-1440-24
K2-40-1440-24 KLUŚ
Виробник: KLUŚ
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white neutral; LED/m: 320; 14mm; IP20; 14.4W/m; CRImin: 90
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white neutral
LED per meter amount: 320
Width: 14mm
IP rating: IP20
Maximum power per meter: 14.4W/m
Min. colour rendering index: 90
Operating voltage: 24V DC
Colour temperature: 4000K
Mounting: SMD
Luminosity: 2450lm/m
Cutting length: 25mm
Producer guarantee (months): 60
Light source efficiency: 170lm/W
LEDs' features: without cover
Conform to the norm: UL
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white neutral; LED/m: 320; 14mm; IP20; 14.4W/m; CRImin: 90, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white neutral, LED per meter amount: 320, Width: 14mm, IP rating: IP20, Maximum power per meter: 14.4W/m, Min. colour rendering index: 90, Operating voltage: 24V DC, Colour temperature: 4000K, Mounting: SMD, Luminosity: 2450lm/m, Cutting length: 25mm, Producer guarantee (months): 60, Light source efficiency: 170lm/W, LEDs' features: without cover, Conform to the norm: UL.