Продукція > ODU > K20F1C-P07LCC0-500S
K20F1C-P07LCC0-500S
K20F1C-P07LCC0-500S ODU
K20F1C-P07LCC0-500S.pdf
Виробник: ODU
Description: CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
Features: Backshell, Strain Relief
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Silver
Current Rating (Amps): 4A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 7
Orientation: 1
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Brass
Shell Finish: Chrome over Nickel
Primary Material: Metal
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP, Features: Backshell, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Current Rating (Amps): 4A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 7, Orientation: 1, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome over Nickel, Primary Material: Metal.