Продукція > ODU > K20F1C-P09LCC0-400S
K20F1C-P09LCC0-400S
K20F1C-P09LCC0-400S ODU
K20F1C-P09LCC0-400S.pdf
Виробник: ODU
Description: CONN RCPT FMALE 9P GOLD SLDR CUP
Color: Silver
Current Rating (Amps): 4A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 9
Orientation: 1
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Cable Opening: 0.138" ~ 0.157" (3.50mm ~ 4.00mm)
Primary Material: Metal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT FMALE 9P GOLD SLDR CUP, Features: Backshell, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Current Rating (Amps): 4A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 9, Orientation: 1, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.138" ~ 0.157" (3.50mm ~ 4.00mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome over Nickel, Primary Material: Metal.