Продукція > ODU > K20K0C-P07LCC0-400S
K20K0C-P07LCC0-400S
K20K0C-P07LCC0-400S ODU
K20K0C-P07LCC0-400S.pdf?X-LOCALE=en_US&cableLength=0
Виробник: ODU
Description: CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
Color: Silver
Current Rating (Amps): 4A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 7
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Cable Opening: 0.138" ~ 0.157" (3.50mm ~ 4.00mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Написати відгук
Description: CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP, Features: Backshell, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Current Rating (Amps): 4A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 7, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Cable Opening: 0.138" ~ 0.157" (3.50mm ~ 4.00mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome over Nickel, Primary Material: Metal.