Продукція > ODU > K20L0C-P02LJG0-320S
K20L0C-P02LJG0-320S ODU
K20L0C-P02LJG0-320S.pdf?X-LOCALE=en_US&cableLength=0
Виробник: ODU
Description: CONN RCPT FMALE 2P GOLD SLDR CUP
Features: Backshell, Strain Relief
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Silver
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.079" ~ 0.126" (2.00mm ~ 3.20mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Brass
Shell Finish: Chrome over Nickel
Primary Material: Metal
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT FMALE 2P GOLD SLDR CUP, Features: Backshell, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.079" ~ 0.126" (2.00mm ~ 3.20mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome over Nickel, Primary Material: Metal.