Продукція > ODU > K20L0C-P02LJG0-560S
K20L0C-P02LJG0-560S
K20L0C-P02LJG0-560S ODU
K20L0C-P02LJG0-560S.pdf?X-LOCALE=en_US&cableLength=0
Виробник: ODU
Description: CONN RCPT FMALE 2P GOLD SLDR CUP
Color: Silver
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Fastening Type: Push-Pull, Detent Lock
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Cable Opening: 0.197" ~ 0.220" (5.00mm ~ 5.60mm)
Primary Material: Metal
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Description: CONN RCPT FMALE 2P GOLD SLDR CUP, Features: Backshell, Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Fastening Type: Push-Pull, Detent Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.197" ~ 0.220" (5.00mm ~ 5.60mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome over Nickel, Primary Material: Metal.