K222K10X7RH5TL2
K222K10X7RH5TL2 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
kseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 100V 2,2NF +/-10% X7R REEL E3.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K222K10X7RH5TL2 K222K10X7RH5TL2 Виробник : Vishay / BC Components kseries.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 100V 2,2NF +/-10% X7R REEL E3