K273K15X7RF5TL2
K273K15X7RF5TL2 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
kseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 0.027UF 50V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 50V 27NF +/- 10 % X7R REEL E3.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K273K15X7RF5TL2 K273K15X7RF5TL2 Виробник : Vishay / BC Components kseries-1763315.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 50V 27NF +/- 10 % X7R REEL E3