Продукція > BENEDICT GMBH > K3-10NA00-22 110
K3-10NA00-22 110
K3-10NA00-22 110 Benedict GmbH
Contactors-4-Pole-K3-10-to-K3-316-Datasheet.pdf
Виробник: Benedict GmbH
Description: CONTACTOR 10A 4P 2NO+2NC 110VAC
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail
Coil Voltage: 110VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 600V