Продукція > BENEDICT GMBH > K3-10NA00-40 110
K3-10NA00-40 110
K3-10NA00-40 110 Benedict GmbH
Contactors-4-Pole-K3-10-to-K3-316-Datasheet.pdf
Виробник: Benedict GmbH
Description: CONTACTOR 10A 4P 4N/O 110AC COIL
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail
Coil Voltage: 110VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 600V
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONTACTOR 10A 4P 4N/O 110AC COIL, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail, Coil Voltage: 110VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 4PST-NO (4 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 600V.