K3-115A00 110
K3-115A00 110 Benedict GmbH
Contactors-K3-90A00-to-K3-115A00-Datasheet.pdf
Виробник: Benedict GmbH
Description: CONTACTOR 115A 3POLE 110VAC COIL
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail
Coil Voltage: 110VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 115 A
Switching Voltage: 600V
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONTACTOR 115A 3POLE 110VAC COIL, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail, Coil Voltage: 110VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 115 A, Switching Voltage: 600V, Part Status: Active.