K3-115K00 110
K3-115K00 110 B&J-USA, Inc.
Capacitor-Switching-Contactors-Series-K3-18NK-to-K3-115K-Datasheet.pdf
Виробник: B&J-USA, Inc.
Description: CAPACITOR CONTACTOR 100KVAR
Packaging: Retail Package
Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail
Coil Voltage: 110VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Box Lug
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 115 A
Switching Voltage: 690VAC - Max
Must Operate Voltage: 93.5 VAC