K3-14ND01 180
K3-14ND01 180 Benedict GmbH
Contactors-K3-10ND-to-K3-22ND-Datasheet.pdf
Виробник: Benedict GmbH
Description: CONTACTOR 14A N/C AUX 180AC COIL
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail
Coil Voltage: 180VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 14 A
Switching Voltage: 600V
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Description: CONTACTOR 14A N/C AUX 180AC COIL, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail, Coil Voltage: 180VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 14 A, Switching Voltage: 600V.