K3-18ND01 230
K3-18ND01 230 Benedict GmbH
Contactors-K3-10ND-to-K3-22ND-Datasheet.pdf
Виробник: Benedict GmbH
Description: CONTACTOR 18A N/C AUX 230AC COIL
Packaging: Box
Features: Auxiliary Contacts
Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail
Coil Voltage: 230VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 18 A
Switching Voltage: 600V
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Description: CONTACTOR 18A N/C AUX 230AC COIL, Packaging: Box, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail, Coil Voltage: 230VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 18 A, Switching Voltage: 600V.