K3-22ND10 415
K3-22ND10 415 Benedict GmbH
Contactors-K3-10ND-to-K3-22ND-Datasheet.pdf
Виробник: Benedict GmbH
Description: CONTACTOR 22A N/O AUX 415AC COIL
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Retail Package
Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail
Coil Voltage: 415VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 22 A
Switching Voltage: 600V, 690V
на замовлення 55 шт:
Написати відгук
Description: CONTACTOR 22A N/O AUX 415AC COIL, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Retail Package, Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail, Coil Voltage: 415VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 22 A, Switching Voltage: 600V, 690V.