Продукція > BENEDICT GMBH > K3-24A00-40 110
K3-24A00-40 110
K3-24A00-40 110 Benedict GmbH
Contactors-K3-24A00-to-K3-40A00-Datasheet.pdf
Виробник: Benedict GmbH
Description: CONTACTOR 24A AC3 4P 4N/O 110AC
Packaging: Retail Package
Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail
Coil Voltage: 110VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current): 24 A
Switching Voltage: 600V, 690V
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Description: CONTACTOR 24A AC3 4P 4N/O 110AC, Packaging: Retail Package, Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail, Coil Voltage: 110VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 4PST-NO (4 Form A), Contact Rating (Current): 24 A, Switching Voltage: 600V, 690V.