K30APPBXXQ
K30APPBXXQ Banner Engineering Corporation
156198_pdf.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: K30 SERIES EZ-LIGHT: NO COLOR PU
Packaging: Box
Current Rating (Amps): 150mA (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NO
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 50°C
Termination Style: Connector
Actuator Type: Round, Button, Domed
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.00mm Dia
Actuator Marking: No Marking
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 30 V
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: K30 SERIES EZ-LIGHT: NO COLOR PU, Packaging: Box, Current Rating (Amps): 150mA (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NO, Type: Standard, Illuminated, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 50°C, Termination Style: Connector, Actuator Type: Round, Button, Domed, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.00mm Dia, Actuator Marking: No Marking, Part Status: Active, Voltage Rating - DC: 30 V.