K30APT2GRF2QP
K30APT2GRF2QP Banner Engineering Corporation
189825.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: K30 SERIES EZ-LIGHT: 2-INPUT-COL
Packaging: Box
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 50°C
Termination Style: Cable with Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Response Time: 150ms
Illumination Type, Color: LED, Green/Red
Actuator Type: Round, Button, Domed
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.00mm Dia
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: K30 SERIES EZ-LIGHT: 2-INPUT-COL, Packaging: Box, Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 50°C, Termination Style: Cable with Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Response Time: 150ms, Illumination Type, Color: LED, Green/Red, Actuator Type: Round, Button, Domed, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.00mm Dia, Part Status: Active.
Інші пропозиції K30APT2GRF2QP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K30APT2GRF2QP K30APT2GRF2QP Виробник : Banner Engineering 189825-3107621.pdf Beacons K30 Series EZ-LIGHT: 2-Input-Color Touch Sensor Gen 2; Voltage: 12-30 V dc; Housing: Polycarbonate; IP67 IP69K; Input: PNP (NO); Colors: Green - Power Applied, Red - Input Active; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD