K30PAF100AMGRY4Q
K30PAF100AMGRY4Q Banner Engineering Corporation
232898.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: INDICATOR, OPTIC SENSOR 100 MM
Packaging: Box
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NO
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 10 ~ 30VDC
Response Time: 120ms
Illumination Type, Color: LED, Green/Red/Yellow
Actuator Type: Round, Button, Domed
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 30.00mm Dia
Part Status: Active
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDICATOR, OPTIC SENSOR 100 MM, Packaging: Box, Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NO, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 10 ~ 30VDC, Response Time: 120ms, Illumination Type, Color: LED, Green/Red/Yellow, Actuator Type: Round, Button, Domed, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Circular - 30.00mm Dia, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K30PAF100AMGRY4Q K30PAF100AMGRY4Q Виробник : Banner Engineering 232898.pdf Touch Switches K30 Pro with Pro Editor: 3-Color RGB Adjustable-Field Sensor; Voltage: 10-30 V dc; Housing: Polycarbonate; IP65; Range: 100 mm; Bimodal, NO, Momentary; Colors: Multicolor; 5-pin M12 Integral QD