K32A-0111
K32A-0111 TPK America LLC
Виробник: TPK America LLC
Description: MONITOR TRU SLIM 32" TOUCH DESKT
Packaging: Box
Interface: DVI-D, VGA
Dot Pixels: 1920 x 1080
Diagonal Screen Size: 32.00" (812.80mm)
Touchscreen: 2 Point Multi-Touch
Part Status: Discontinued at Digi-Key
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MONITOR TRU SLIM 32" TOUCH DESKT, Packaging: Box, Interface: DVI-D, VGA, Dot Pixels: 1920 x 1080, Diagonal Screen Size: 32.00" (812.80mm), Touchscreen: 2 Point Multi-Touch, Part Status: Discontinued at Digi-Key.